calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

نمی‌خواستم بعد از بازی با ذوب‌آهن در این سیرک شرکت کنم! / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علت عدم حضورش در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن را اعلام کرد و گفت: نمی‌خواستم در این سیرک شرکت کنم!  برانک..

ادامه مطلب

شاگردان شفر به رتبه دوم جدول رسیدند ، پیروزی استقلال برابر نفت در دقایق پایانی

تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در سال ۹۷ برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در شرایطی که از حریف خود عقب بود، توانست به پیروزی برسد و سه امتیاز ..

ادامه مطلب

برشم و تیام دوومیدانی‌کاران سال دنیا شدند

معتز عیسی برشم و نفیساتو تیام در مراسم جایزه هر سال فدراسیون جهانی دوومیدانی به عنوان عالی ترین دوومیدانی کاران سال دنیا گزینش شدند.  برشم..

ادامه مطلب

شک ندارم می‌توانیم در جام‌جهانی تاریخ‌ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به آخرین شرایط تیم ملی به صحبت پرداخت و بر حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان ایران تاکید کرد. او گفت که یقین دارد تیم ملی ..

ادامه مطلب

شاید من هم روزی بوکسور شدم! / رونالدو

کریستیانو رونالدو در مصاحبه با کمپانی نایک که مجری آن ریو فردیناند بود، صحبت های جالبی را به زبان آورد. رونالدو:شاید من هم روزی بوکسور شدم! عب..

ادامه مطلب

وزیر ورزش هم بی مخالف شد

هیچ نماینده ای در مخالفت با دکتر مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عضویت نکرده است. وزیر ورزش هم بی مخالف شد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

تصویر + رونمایی از نخستین خرید در کلوب پرسپولیس

به گزارش ایلنا، شجاع خلیل زاده با حضور در کلوب پرسپولیس با این تیم قراردادی داخلی امضا کرد. رونمایی از نخستین خرید در کلوب پرسپولیس + ت..

ادامه مطلب