calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

توضیحات تکمیلی توکلی راجع به دفتر بازرسی رهبری

پس از انتشار گفت وگوی «شرق» با احمد توکلی راجع به دستور ويژه به رئيس دفتر بازرسي رهبري جهت بازرسی از نهادهای زیر نظر رهبری، این نماینده سابق مجلس توضیحات ت..

ادامه مطلب

بعضی اختلاف را نردبان ترقی سیاسی کرده اند/ مسئله حصر در سایه حل می شود ، محبیان

«اصولگرایان در هنگام کم کردن دمای سیاسی به خواب می‌روند و در هنگام گرم شدن فضای سیاسی بیدار و فعال می‌شوند.» این تحلیل امیر محبیان از شرایط پسا انتخاباتی ا..

ادامه مطلب

هلاکت و زخمی‌شدن سه تروریست ، تیراندازی تروریست‌ها به مرز سراوان از خاک پاکستان

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی س‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی از اقدام یک تیم تروریستی در تیراندازی با سلاح‌های منحنی‌زن به مرزهای کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

اعلام حمایت هادی خامنه‌ای از حسن روحانی

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد. اعلام حمایت هادی خامنه ای از حسن..

ادامه مطلب

صحبت کردن راجع به دوتابعیتی ‌ها هیچ فایده ای جهت جامعه و کشور ندارد / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات اعلام کرد اکثر افرادی که در این لیست 53 نفره اعلامی قوه قضاییه با عنوان دوتابعیتی ‌ها هستند، اقامت کشورهای خارجی را دارند نه تابعیت آنها ..

ادامه مطلب

باید ببینیم آیا انقلاب شد ، نقلابی بودن به معنی درشت و بلند حرف زدن نیست

حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم گفت: حرکت رییس‌جمهور باید بر مبنای خرد جمعی و خواست مردم باشد. نقلابی بودن به معنی درشت و بلند حر..

ادامه مطلب

زالو صفت نیستیم / مردم

کاندیدای رقیب روحانی که در مناظره ها برافروخته شده است بود و به هر دری می زد که بتواند خودش را ثابت کند و در مسابقه با حجت الاسلام رئیسی خویش را کاندیدای ..

ادامه مطلب

توضیحات «مرعشی» راجع به نحوه استفاده کاندیدای پوششی از صداوسیما

یک عضو هیئت رئیسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تأکید کرد که بحث” کاندیدای پوششی” موضوعی درون جبهه‌ای است و ارتباطی به استفاده از امکانات تبلیغات صدا ..

ادامه مطلب