calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

کدام منزل ها فروش بیشتری دارند؟

آمارها نشان می دهد واحدهای کوچک و ارزان قیمت همچنان سهم بیشتری از معاملات مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود تخصیص داده شده است داده اند. ..

ادامه مطلب

عیدی با حقوق بهمن پرداخت می شود / نوبخت

به گزارش تسنیم، هیئت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهور برگزار شد، میزان پاداش آخر سال ۱۳۹۶ (عیدی ) را مبلغ ثابت ..

ادامه مطلب

برنامه ریزی جهت ایمن‌تر کردن تاسیسات برق در کشور / اردکانیان

وزیر نیرو گفت: با هماهنگی معاونت برق و انرژی وزارتخانه در حال حرکت به سمت برنامه ریزی وسیع و پایدار جهت ایمن تر کردن تاسیسات برق در کشور هستیم. ..

ادامه مطلب

پای مرغ‌های مرده به کارخانه‌های فرآورده‌های گوشتی باز شد؟

رییس شرکت دامپزشکی توزیع مرغ مرده در کارخانه‌های فرآوری را به شدت تکذیب کرد و گفت: بهتر است به جای تبدیل ضایعات گوشت قرمز و گوشت مرغ به محصولاتی که ا..

ادامه مطلب

قیمت بیکاری زنان در کشور زیاد کردن یافته است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به زیاد کردن قیمت بیکاری زنان، عنوان کرد: با توجه به اینکه قیمت بیکاری زنان بسیار بالاست، توسعه اشتغال ..

ادامه مطلب

عرضه نفت اوپک باز هم زیاد کردن یافت

یک موسسه سوئیسی که تحولات عرضه نفت اوپک را دنبال می کند با اعلام اینکه اوپک در ماه جاری میلادی عرضه روزانه نفت خود را 145 هزار بشکه در روز زیاد کردن داده، ا..

ادامه مطلب

پراید تا آخر سال ۹۶ بازنشسته می شود

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا آخر سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان..

ادامه مطلب

دولت یازدهم حداقل 300 هزار میلیارد تومان دزدی و ریخت و پاش را کم کرد

لیلاز اظهار داشت: در نتیجه سیاست‌ها و برخوردها بوده است که در حال حاضر رقمی نزدیک به 300 هزار دولت یازدهم حداقل 300 هزار میلیارد تومان دزدی و..

ادامه مطلب