calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

اتهامات آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران راه به جایی نمی‌برد / مسکو

سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه گفت که اتهامات آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به برقراری ثبات کمکی نمی‌کند و راه به جایی نمی‌برد. مسکو: اتهامات آمریک..

ادامه مطلب

استقرار صندوق اخذ رای در شهر مرزی آمریکا جهت ایرانیان مقیم کانادا

با توجه به رد درخواست کشور عزیزمان ایران از سوی کانادا جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این کشور، در شهر مرزی بوفالو واقع در ایال..

ادامه مطلب

سریال «شبکه صفر»، ترسناکِ مرموز و متفاوت

«شبکه صفر: خلیج شمعی» یک سریال ترسناک است ولی اگر انتظار دارید چیزی شبیه همه فیلم ها یا سریال ترسناک باشد، اشتباه کرده اید؛ شبکه صفر از یک وحشت مرموز ح..

ادامه مطلب

اعلام حمایت هادی خامنه‌ای از حسن روحانی

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد. اعلام حمایت هادی خامنه ای از حسن..

ادامه مطلب

طرح تركيه جهت ساخت دیوار در مرز با کشور عزیزمان ایران

به نوشته “حریت” تصمیم به ایجاد دیوار در مرز با کشور عزیزمان ایران به منظور جلوگیری از نفوذ عنصرهای پ.ک.ک به داخل ترکیه گرفته شده است است. ..

ادامه مطلب

تصویر + رونمایی از نخستین خرید در کلوب پرسپولیس

به گزارش ایلنا، شجاع خلیل زاده با حضور در کلوب پرسپولیس با این تیم قراردادی داخلی امضا کرد. رونمایی از نخستین خرید در کلوب پرسپولیس + ت..

ادامه مطلب

صحبت کردن راجع به دوتابعیتی ‌ها هیچ فایده ای جهت جامعه و کشور ندارد / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات اعلام کرد اکثر افرادی که در این لیست 53 نفره اعلامی قوه قضاییه با عنوان دوتابعیتی ‌ها هستند، اقامت کشورهای خارجی را دارند نه تابعیت آنها ..

ادامه مطلب

باید ببینیم آیا انقلاب شد ، نقلابی بودن به معنی درشت و بلند حرف زدن نیست

حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم گفت: حرکت رییس‌جمهور باید بر مبنای خرد جمعی و خواست مردم باشد. نقلابی بودن به معنی درشت و بلند حر..

ادامه مطلب

زالو صفت نیستیم / مردم

کاندیدای رقیب روحانی که در مناظره ها برافروخته شده است بود و به هر دری می زد که بتواند خودش را ثابت کند و در مسابقه با حجت الاسلام رئیسی خویش را کاندیدای ..

ادامه مطلب