calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شک ندارم می‌توانیم در جام‌جهانی تاریخ‌ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به آخرین شرایط تیم ملی به صحبت پرداخت و بر حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان ایران تاکید کرد. او گفت که یقین دارد تیم ملی کشو

شک ندارم می‌توانیم در جام‌جهانی تاریخ‌ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم ، کی‌روش

کی روش: شک ندارم می توانیم در جام جهانی تاریخ ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم

عبارات مهم : اروپا

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به آخرین شرایط تیم ملی به صحبت پرداخت و بر حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان ایران تاکید کرد. او گفت که یقین دارد تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه تاریخ ساز خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رادیو اینترنتی GoalBezan، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با هدایت کارلوس کی روش در اتریش اردو زده است و قرار است در شهر گراتس با تیم ملی پاناما و در ادامه ونزوئلا دیدار کند. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت وگویی را انجام داده که به شرح زیر است.

شک ندارم می‌توانیم در جام‌جهانی تاریخ‌ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم ، کی‌روش

در اردوهای اخیری که داشتید بازیکنان جوانی را دعوت کرده بودید، چه چیزی از آنها دیدید و فکر می کنید چه چیزهایی به تیم در این اردو اضافه میکنن؟

در این اردویی که تشکیل دادیم تلاش کردیم جهت بازیکن های جوانتر یک موقعیتی ایجاد کنیم که بتوانند دور از فشار، خودشان را نشان دهند. این جزو برنامه های آماده سازی ما از لحظه گزینش تیم جهت جام جهانی هست. ما از این اردوها استفاده می کنیم تا بتوانیم مشاهده های بهتر و بیشتری انجام دهیم، هرچه تلاش و تلاش ما زیاد باشد و ارزیابی های دقیق تری داشته باشیم، تصمیم های بهتری هم می توانیم بگیریم.

انتظارات شما از این دو بازی دوستانه برابر ونزوئلا و پاناما چه است و آیا این دو تیم گزینش شخصی شما بودند؟

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به آخرین شرایط تیم ملی به صحبت پرداخت و بر حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان ایران تاکید کرد. او گفت که یقین دارد تیم ملی کشو

ما تفکرهایی داریم از این که با چه نوع تیم هایی باید بازی داشته باشیم، ولی مسائلی است که باید در نظر بگیریم مانند رویکردهای تاکتیکی و محدودیت های مالی که روی تصمیم های ما تاثیر می گذارند، ​ولی واقعیت ها این است که ما با این گونه تیم ها می توانیم بازی کنیم. من خوشحال هستم چون با تیمی مانند پاناما بازی می کنیم که به جام جهانی افزایش کرده و مسابقه خوبی خواهد بود و امیدواریم که با ونزوئلا هم بازی کنیم جهت اینکه این بازی هنوز قطعی نیست. ونزوئلا تیمی است که در مسابقه های مقدماتی جام جهانی نتیجه های خوبی گرفت و این موقعیت خوبی است جهت ما و بازیکنان که با تیمی با نحوه تفکر دیگری بازی کنیم، خصوصا اینکه در جام جهانی به احتمال زیاد با تیمی از آمریکای جنوبی بازی خواهیم کرد.

آیا فکر می کنید از لحاظ آمادگی فیزیکی، فکری و تاکتیکی کشور عزیزمان ایران آمادگی این را داریم که به مرحله ی دوم جام جهانی افزایش کنیم؟

کاملا. من، کادر فنی و بازیکنان شک نداریم که با وجود آوردن یک نشانه بزرگ و آماده کردن خودمان، می توانیم تاریخ سازی در فوتبال کشور عزیزمان ایران بکنیم و به مرحله ی بعد راه پیدا کنیم. البته به یک قرعه خوب هم در مرحله ی گروهی نیاز داریم، بازیکن های ما انگیزه های بالایی دارند ولی خب بازهم به قرعه ی خوبی نیاز داریم. ولی جدا از تلاش ها و انگیزه های فراوان بازیکن ها و کادرفنی ما به حمایت نیاز دارند. برنامه های آمادگی فوق العاده داریم ولی جهت به عمل آوردن آنها به حمایت های به موقع و بیشتری نیاز داریم، حمایتی که دیر انجام بشود هیچ فایده ای ندارد. اگر شما بیماری دارید که نیاز به درمان دارد، داروهایش را سر وقت باید داد تا بتواند اصلاح پیدا کند، من فکر می کنم مردم متوجه می شوند که ما باید این حمایت را سر وقت بگیریم.

شما، کادر فنی و بازیکنان تلاش بسیار زیادی کردید تا تیم را به اینجایی که است برسانید، فکر می کنید فدراسیون و مسئولین به همان اندازه شما را حمایت کردند؟

شک ندارم می‌توانیم در جام‌جهانی تاریخ‌ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم ، کی‌روش

ما نمی توانیم روی حرف های خوب تکیه کنیم و بر اساس حرف ها جهت جام جهانی برنامه بریزیم. همه می گویند که ما ۷ یا ۸ بازی تدارکاتی داریم تا بتوانیم به جام جهانی برسیم. همه می خواهند که به کره ماه بروند ولی اول شما به یک شاتل فضایی نیاز دارید و بعد به سوخت نیاز دارید، ولی الان نگرانی من این است که ما داریم وقت را از دست می دهیم.

فکر می کنید چه چیزهایی بازیکن های لژیونر کشور عزیزمان ایران دارند که بازیکن های داخلی ندارند؟ و فکر می کنید چه کار باید کرد تا بازیکنهای بیشتری به اروپا بروند؟

به اروپا رفتن خیلی مهم هست. ما باید متوجه بشویم که تفاوتی وجود دارد بین اروپا بازی کردن و نکردن، تفاوت بین برد یا باخت. حتی تیم هایی مانند آرژانتین و برزیل اگر میخواهند قهرمان جام جهانی شوند باید ۹۵% بازیکنانشان در اروپا بازی کنند. در حال حاضر۶۰% از بازیکن های ما در اروپا بازی می کنند. ما باید بازیکن تولید کنیم تا زمانی که ۳۰ تا ۴۰ بازیکن شاغل در اروپا داشته باشیم. کشورهای بزرگ فوتبال بازیکن هایشان در عالی ترین تیمها بازی می کنند و ما نیز به همچین چیزی نیاز داریم. ما قدم به قدم تلاش کردیم نه تنها بازیکن ها را بهتر کنیم، بلکه تیم را به طور کلی بهتر کنیم.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به آخرین شرایط تیم ملی به صحبت پرداخت و بر حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان ایران تاکید کرد. او گفت که یقین دارد تیم ملی کشو

چند سالی است که شما از سیستم GPS استفاده می کنید تا آمار دقیقه اوضاع جسمی و فیزیکی بازیکن ها را در نظر بگیرید، آیا در این سالها شرایط جسمی بازیکنان بهتر شده است است؟

ما آمار دقیق بازیکن ها را از وقت ورود من به کشور عزیزمان ایران نگه داشتیم و قدم به قدم توانستیم این فاصله را بین بازیکن های شاغل در اروپا اوضاع فیزیکی ارزش نزدیکتر کنیم. ما قدم به قدم تلاش کردیم تا بتوانیم فاصله بین بازیکنای داخلی و بازیکنای لژیونر را کمتر و کمتر کنیم. یکی از مسئله های مهم لیگ کشور عزیزمان ایران این است که در داخل بازی وقفه های بسیار زیاد و طولانی وجود دارد که دور از سطح جهانی هست. این وقفه ها جلوگیری می کنند از اینکه بازیکنان زیر فشار و با ریتم بازی کنند. به همین علت در جام جهانی بعضی از بازیکنان به مشکل بعد از بازی اول ریکاوری می کنند.

شک ندارم می‌توانیم در جام‌جهانی تاریخ‌ساز شویم/ در هر پست چند بازیکن خوب داریم ، کی‌روش

آیا بازیکنانی هستند که به نظر شما صد درصد در جام جهانی خواهند بود؟

اجازه دهید به شما تفاوت بزرگ بین جام جهانی ۲۰۱۴ و این جام جهانی را بگویم. در آن جام جهانی من برایم خیلی سخت بود تا بازیکن هایی با کیفیت پیدا کنم که به جام جهانی در برزیل ببرم، ولی جهت این جام جهانی، ما درهر پست حداقل ۳ بازیکن داریم که می توانند به جام جهانی بروند. این جهت من سر درد بزرگی است و از خدایان فوتبال میخواهم که کمکم کنند عالی ترین ۲۳ نفر را گزینش کنم.

آیا در ماه های آینده بازیکن های جدیدی دعوت می کنید؟

بعد از اردوی این ماه و ماه دسامبر، دیگر خیلی سخت است سورپرایزی داشته باشیم. بعد از ماه آینده دیگر نمی شود جادویی انجام داد و بازیکنی مانند مسی را پیدا کرد. جادوی مهم اردوهای خوب، تمرین های سخت و بازی های بافایده هستند. بعضی وقت ها این جادو و معجزه نیاز به تلاش و سرمایه گذاری دارد. بعضی ها دوست دارند جزو نتیجه های خوب و در داخل تصویر های موفقیت آمیز تیم ملی باشند ولی حاظر به تلاش و سرمایه گزاری نیستند.

آیا در حال حاظر به نظر شما نقطه ی ضعفی در تیم هست؟

باید بازیکن ها را پر از انگیزه نگه داشت، با اعتماد به نفس اوج و به آنها نشان داد که ما به آنها اعتماد داریم و حمایت ارزش کنیم و عالی ترین تصمیم ها را جهت آنها بگیریم تا خوشحال باشند و بتوانند عالی ترین نمایش را برایه تیم و کشورشان اجرا کنند.

آیا دوست دارید حرف خاصی جهت هواداران تیم ملی خارج از کشور بزنید؟

هدف مهم من و تیم هر لحظه این بوده که عالی ترین باشیم و لباس تیم ملی را بالاتر از قبل ببریم. بیرون از زمین، نشانه من این است که عالی ترین تمرینات، عالی ترین شرایط، عالی ترین امکانات و عالی ترین راه حل ها را جهت تیم ملی بیاورم تا بتوانیم بهتر باشیم و نتیجه های بهتری بگیریم.

تیم ملی کشور عزیزمان ایران فردا پنج شنبه باید برابر تیم ملی پاناما دیدار کنند.

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | بازیکن | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs