calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌خواستم بعد از بازی با ذوب‌آهن در این سیرک شرکت کنم! / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علت عدم حضورش در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن را اعلام کرد و گفت: نمی‌خواستم در این سیرک شرکت کنم! 

نمی‌خواستم بعد از بازی با ذوب‌آهن در این سیرک شرکت کنم! / برانکو

برانکو: نمی خواستم بعد از بازی با ذوب آهن در این سیرک شرکت کنم!

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علت عدم حضورش در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن را اعلام کرد و گفت: نمی خواستم در این سیرک شرکت کنم!

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در مراسم رونمایی از اسپانسر شخصی خود گفت: به آقای جعفری تبریک می گویم که یکی از مطرح ترین برندها را به کشور عزیزمان ایران آوردند. در آلمان که کار می کردم این برند کارش را بطور خاص به ورزش فوتبال تخصیص داده شده است داده هست. بخصوص اینکه این محصول قرار است در کشور عزیزمان ایران تولید شود و با همین کار محصولات با کیفیت در کشور عزیزمان ایران توسعه پیدا می کند.

همچنین وحید جعفری به عنوان مدیر شرکت تولیدی که اسپانسرینگ دستکش دروازه بان های استقلال و پرسپولیس را عهده دار شده است است گفت: توانستیم در کشور عزیزمان ایران معنی اسپانسرینگ را بیاوریم. می خواهیم قراردادی شخصی با آقای ایوانکوویچ ببندیم. همچنین امیدواریم حسینی در جام جهانی بتواند با دستکش های شرکتمان بدرخشد. در سال حمایت از کالای داخلی تصمیم گرفتیم کارخانه ای در شیراز بزنیم تا تولید داخل را با فناوری روز دنیا رونق بدهیم.

نمی‌خواستم بعد از بازی با ذوب‌آهن در این سیرک شرکت کنم! / برانکو

برانکو بعد از اتمام این نشست خبری، در حال خروج از آکادمی بود که با سئوالات خبرنگاران روبرو شد. یکی از خبرنگاران از سرمربی پرسپولیس پرسید که آیا روز گذشته و بعد از بازی با ذوب آهن در نشست خبری حاضر نشدید؟ برانکو در پاسخ گفت: حاضر نشدم چون نمی خواستم در این سیرک شرکت کنم!

وی در تصویر العمل به این سئوال که منظورش از این جمله چیست؟ خندید و جمع خبرنگاران را ترک کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس علت عدم حضورش در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن را اعلام کرد و گفت: نمی‌خواستم در این سیرک شرکت کنم! 

واژه های کلیدی: ایران | دستکش | برانکو | پرسپولیس | شرکت تولیدی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs