calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اعلام حمایت هادی خامنه‌ای از حسن روحانی

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

اعلام حمایت هادی خامنه‌ای از حسن روحانی

اعلام حمایت هادی خامنه ای از حسن روحانی

عبارات مهم : سیاسی

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در بیانیه ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

به گزارش ایسنا، متن خبر حجت الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه ای به شرح زیر است:

اعلام حمایت هادی خامنه‌ای از حسن روحانی

«بسمه تعالی

مردم عزیز ایران

در روزهای آینده سازی قرار داریم. انتخابات مهم ریاست جمهوری پیش روی ماست. رویدادی مهم و تعیین کننده جهت امروز و فردای همۀ ایرانیان. این انتخابات گذرگاهی حساس و البته فرصتی خاص هست. فرصتی خاص جهت همه، از هر سلیقه و گرایشی و با هر نقد و شکایتی. نباید از کنار این وقت آینده ساز ساده گذشت. باید از آن بهره برد و از میان دو آینده یکی را برگزید. گزینش میان راه و بیراهه هست. سخن از گزینش راهی جهت آیندۀ ایرانیان و فرزندانشان هست. باید آگاهانه برگزید. باید به یاری عقل و تدبیر و متانت و اخلاق آمد. باید ماجراجویی و بی برنامگی و بی اخلاقی را رد کرد. باید هشیار و خستگی ناپذیر، بر ناامیدی و کاهلی درونی غلبه کرد.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

هموطنان! بدانید و بدانیم که این بار غفلت، هزینه ای بسیار سنگین تر از گذشته خواهد داشت.

اینجانب ضمن احترام به نامزدهای حاضر در صحنه و سپاس از کسانی که تلاش کردند و صادقانه سخن گفتند و اخلاق را لگدکوب نکردند؛ با تکیه بر آشنایی حاصل از فعالیت سیاسی در سال های دور و نزدیک و با توجه به مخاطرات بزرگ داخلی و خطرات خارجی که کشور و نظام را ترساندن می کند و ضمن تقدیر از تلاش های برادر عزیز آقای مهندس جهانگیری، از همگان می خواهم جهت آرامش و شکوفایی زیاد کشور و جهت عزت و سربلندی ایرانیان، به جناب حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رای دهند. این امر جهت پیشگیری از تکرار غلط های گذشته و پیشگیری از بازگشت هیجان و شتابزدگی که خسارت های جبران ناپذیری جهت کشور و نظام و مردم داشت، مهم و حیاتی است.

پیشرفت و آبادانی کشور، نیازمند آرامش و امنیت و ثبات در داخل و تجربه و زیرکی و عقلانیت در روابط خارجی هست. تحقق این امر جز با سپردن کار به مردانی کارآزموده و توانمند میسر نیست.

والسلام

اعلام حمایت هادی خامنه‌ای از حسن روحانی

سیدهادی خامنه ای»

واژه های کلیدی: سیاسی | پیشگیری | انتخابات | ایرانیان | حسن روحانی | انتخابات ریاست جمهوری | حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs