calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری مرد مسلحی که جهت نجات از دست پلیس،یک زن و کودکش را در خیابان به گروگان گرفت

شامگاه یکشنبه دوم اردیبهشت، مأموران گشت کلانتری١٢٥ یوسف آباد ناگهان به مرد جوانی که سر کوچه‌ای ایستاده بود مشکوک شدند. با توجه به اوضاع مرد جوان، این احتمال از

دستگیری مرد مسلحی که جهت نجات از دست پلیس،یک زن و کودکش را در خیابان به گروگان گرفت

عبارات مهم : اسلحه

شامگاه یکشنبه دوم اردیبهشت، مأموران گشت کلانتری١٢٥ یوسف آباد ناگهان به مرد جوانی که سر کوچه ای ایستاده بود مشکوک شدند. با توجه به اوضاع مرد جوان، این احتمال از سوی آنان مطرح شد که مرد جوان در کمین نشسته است.

کشور عزیزمان ایران نوشت:به علت حساسیت موضوع، مأموران به سراغ مرد جوان رفتند ولی او با دیدن پلیس، پا به فرار گذاشت و با ترساندن اسلحه ای که دردست داشت آنها را ترساندن کرد که در صورت تعقیب تیراندازی خواهد کرد. ولی مأموران بدون توجه به تهدیدهای مرد مسلح به تعقیب ادامه دادند.

او که پلیس را در چند قدمی خود می دید ناگهان زنی جوان و کودکش را گروگان گرفت و با نشانه گرفتن اسلحه به سوی گروگان ها، مأموران را ترساندن کرد که در صورت نزدیک شدن، به سوی گروگان ها شلیک خواهد کرد بدهید ترتیب مأموران به خاطر نجات گروگان ها، فضا را جهت فرارگروگانگیرمسلح بازکردند.

دستگیری مرد مسلحی که جهت نجات از دست پلیس،یک زن و کودکش را در خیابان به گروگان گرفت

اونیزبه امید رهایی پا به فرارگذاشت.اما مأموران بلافاصله عملیات تعقیب را ازسرگرفتند که ناگهان تبهکارمسلح به سوی آنها آتش گشود. با وجود این هنگام شلیک دوم، تیر در اسلحه اش گیر کرد و او دستگیر شد.

متهم بعد ازبازجویی های مقدماتی، جهت تحقیقات به شعبه اول دادیاری دادسرای خاص دزدی انتقال یافته شد.او به بازپرس موسوی گفت: به خاطر اعتیاد و دزدی مسلحانه دوباردستگیرشده ام. همسرم به خاطر اعتیاد و سابقه ام از من جدا شد و با دختر ١٤ ساله ام زندگی می کنم. چون کار درست و حسابی نداشتم از شمال به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم. بعد ازچند روزسرگردانی درحوالی میدان آزادی با یکی از همشهری هایم به نام سیروس برخورد کردم.او زمانی که متوجه بیکاری ام شد، یک اسلحه، گاز اشک آور وچند فشنگ به من داد وخواست آنها را به یکی از دوستانش بدهم و در ازای این کار ٢٠ هزار تومان بگیرم. من هم قبول کردم. سر قرار ایستاده بودم اسلحه را تحویل بدهم که پلیس به من مشکوک شد.

شامگاه یکشنبه دوم اردیبهشت، مأموران گشت کلانتری١٢٥ یوسف آباد ناگهان به مرد جوانی که سر کوچه‌ای ایستاده بود مشکوک شدند. با توجه به اوضاع مرد جوان، این احتمال از

درحالی که متهم چنین اظهاراتی داشت ولی در تحقیقات صورت گرفته پلیس مشخص شد، سیروس و دو نفر از همدستانش همان موقع دست به دزدی مسلحانه از مطب زن دکترزده بودند. درحال حاضرتحقیقات تخصصی جهت دستگیری سایرتبهکاران مسلح ادامه دارد.

واژه های کلیدی: اسلحه | ایران | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs