calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

گت بلاگز اخبار حوادث آدم ربا، قمارباز بازنده را گروگان گرفت تا خانواده‌اش را تلکه کند

مرد قمارباز جهت گرفتن پولی که برنده شده است ‌بود، مرد بازنده را به گروگان گرفت و 20 روز زندانی کرد. آخرهای تیر سال 95 به دنبال شکایت زنی جوان مأموران متوجه شدند

آدم ربا، قمارباز بازنده را گروگان گرفت تا خانواده اش را تلکه کند

عبارات مهم : معرفی

مرد قمارباز جهت گرفتن پولی که برنده شده است بود، مرد بازنده را به گروگان گرفت و 20 روز زندانی کرد. آخرهای تیر سال 95 به دنبال شکایت زنی جوان مأموران متوجه شدند مردی آشپز گم شده است هست.

شرق نوشت:این زن گفت: شوهرم شهرام آشپز حرفه ای یک رستوران معروف هست. دیروز به محل کارش رفت، ولی دیگر بازنگشت. همکاران شوهرم می گویند یک مرد جوان که خودش را مأمور پلیس معرفی کرده بود، برابر محل کار همسرم رفته و او را با خودش برده است.

زن جوان گفت: جهت پیدا کردن شوهرم به پلیس مراجعه کردم، ولی هیچ جا اسم شوهرم ثبت نشده هست. با توجه به گفته های این زن، مأموران نام متهم را در سیستم پلیس جست وجو کردند و متوجه شدند اصلا چنین فردی بازداشت نشده است بنابراین ظن پلیس نسبت به اینکه احتمالا آشپز حرفه ای در دام یک مأمور قلابی باشد، برانگیخته شد. تا اینکه چند روز بعد زن جوان به مأموران خبر داد فردی با او تماس گرفته و درخواست کرده 50 میلیون تومان پول بدهد تا شوهرش آزاد شود. هرچند مأموران اوضاع را تحت کنترل داشتند، ولی آدم ربایان مرتب دریافت پول را به تعویق می انداختند و تلاش می کردند هیچ ردی از خود برجای نگذارند. پلیس با آموزش هایی که به زن جوان داد، توانست رد گروگان گیران را در شهریار بیابد.

آدم ربا، قمارباز بازنده را گروگان گرفت تا خانواده‌اش را تلکه کند

20 شبانه روز از گروگان گیری گذشته بود که مأموران پلیس باغی متروکه را که شهرام در آن نگهداری می شد، شناسایی و دو مرد گروگان گیر را دستگیر کردند. به این ترتیب شهرام آزاد شد. شهرام در بازجویی ها گفت: وضع مالی خوبی داشتم ولی در قمار 50 میلیون تومان به یکی از دوستانم به نام حکیم باختم. او مدام با من تماس می گرفت و پولش را می خواست. تا اینکه آخرین بار یک مرد جوان برابر رستورانی که در آن کار می کردم، آمد و خودش را مأمور پلیس معرفی کرد.

او 20 شبانه روز من را به اسارت گرفت و شکنجه کرد تا مجبور شوم با همسرم تماس بگیرم و از او بخواهم 50 میلیون تومان را به حساب حکیم بریزد. به این ترتیب حکیم بازداشت شد و به طراحی نقشه آدم ربایی اعتراف کرد. دو مرد جوان نیز اعتراف کردند از سوی حکیم جهت آدم ربایی اجیر شده است بودند. درحالی که جهت متهمان کیفرخواست صادر شده است بود، شهرام اعلام رضایت کرد و متهمان با قرار وثیقه آزاد شدند.

مرد قمارباز جهت گرفتن پولی که برنده شده است ‌بود، مرد بازنده را به گروگان گرفت و 20 روز زندانی کرد. آخرهای تیر سال 95 به دنبال شکایت زنی جوان مأموران متوجه شدند

زمانی که متهمان پای میز محاکمه رفتند مدعی شدند قصدشان آدم ربایی نبوده و فقط پول را می خواستند. در نهایت دو متهم حاضر در دادگاه و حکیم متهم مهم پرونده که در دادگاه غایب بود، به حبس محکوم شدند. رأی صادره از سوی دیوان عالی کشور مورد تأیید قرار داده شد ولی رأی هفت سال و نیم حبس متهمی که خود را مأمور معرفی کرده بود، از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.

این متهم روز گذشته جهت بار دوم پای میز محاکمه رفت و گفت: من از کرده خودم خیلی پشیمان هستم چون از کار اخراج شده است بودم و دو فرزند داشتم مجبور به این کار شدم ضمن اینکه من اصلا شهرام را شکنجه نکردم و این اتهام را قبول ندارم. با آخر دفاعیات متهم قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: معرفی | میلیون | گروگان گیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs