calamist امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی

calamist: امنیت اسلامی مازندران شورای اسلامی روستاهای مازندران نگاهی گذرا رویدادهای خبری رویدادهای مازندران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پراید تا آخر سال ۹۶ بازنشسته می شود

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا آخر سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان نیز اعل

پراید تا آخر سال ۹۶ بازنشسته می شود

پراید تا آخر سال ۹۶ بازنشسته می شود

عبارات مهم : کمیسیون

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا آخر سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا آخر امسال پراید را بازنشسته می کنند.

به گزارش منزل ملت، عزیز اکبریان، با اشاره به درخواست خودروسازان از شورای مسابقه جهت زیاد کردن 5درصدی قیمت خودروها، گفت:درخواست زیاد کردن قیمت حق طبیعی خودروسازان هست، ولی شورای مسابقه و شرکت حمایت از مصرف کنندگان است که باید این درخواست را بررسی کند.

پراید تا آخر سال ۹۶ بازنشسته می شود

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر براساس بررسی های صورت گرفته زیاد کردن قیمت مهم بوده و یا اتفاق خاصی در کیفیت ماشین رخ داده هست، اجازه زیاد کردن قیمت را صادر کند، در غیر اینصورت خودروسازان مجوز زیاد کردن قیمت ندارند.

کمیته صنعت کمیسیون صنایع دلایل درخواست خودرسازان را جهت زیاد کردن قیمت بررسی می کند

اکبریان با بیان اینکه کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن درخواست خودرسازان را جهت زیاد کردن قیمت بررسی می کند، ادامه داد:کمیته صنعت بعد از بررسی دلایل خودروسازان جهت زیاد کردن قیمت و تطبیق آن با واقعیت های موجود جمع بندی بررسی ها و نظرات را به اعضای کمیسیون ارائه می دهد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا آخر سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان نیز اعل

وی با اشاره به بررسی کیفیت خودروهای داخلی به وسیله کمیسیون صنایع و معادن، یادآور شد:مشکلات کیفیت ماشین و راهکارها جهت برطرف این پرسشها به وزارت صنعت و خودروسازان اعلام شده است هست، که بعد از ماه مبارک رمضان جلساتی با حضور خودروسازان و مسئولان وزارت صنعت جهت بررسی کارها در این زمینه برگزار می شود.

کمیسیون صنایع و معادن به خودروسازان اعلام کرده که تا آخر امسال خط تولید خودروی پراید را متوقف کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه شرکت استاندارد متولی اعلام کیفیت خودروها هست، افزود:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا آخر سال 96 باید از خطوط تولید خارج و تولید آن متوقف شود و کمیسیون صنایع و معادن به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا آخر امسال پراید را بازنشسته می کنند.

پراید تا آخر سال ۹۶ بازنشسته می شود

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:سازمان استاندارد باید نظرات خود را راجع به کیفیت سایر خودروها اعلام کند، تا کمیسیون صنایع و معادن مطابق با آن تصویر العمل داشته باشد.

واژه های کلیدی: کمیسیون | خودروسازان | مجلس شورای اسلامی | کمیسیون صنایع و معادن | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs